Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)

Ceny

There are no translations available.

Ceny za provedené práce sjednáváme předem podle předpokládané délky a náročnosti restaurátorských prací. Přesnou částku můžeme stanovit po podrobném prohlédnutí předmětu a domluvě na požadavcích zákazníka. Orientační cenu je možné odhadnout i ze zaslaných fotografií (celkové pohledy a detaily poškození).

Nejjednodušším způsobem je příslušnou věc nafotit a sejít se s restaurátorem. Takto lze alespoň rámcově určit přibližný rozsah prací. Až po podrobné fyzické prohlídce lze stanovit předpokládaný čas a tedy cenové rozmezí, v jakém se bude pohybovat cena za provedené práce. Rozmezí se stanovuje proto, že nikdy není možné přesně odhadnout množství prací. Skutečný rozsah prací se většinou ukáže až v průběhu restaurování. Proto u náročnějších zakázek je zákazník neprodleně informován o prodloužení času, nebo o navýšení rozsahu prací, samozřejmě s náležitým odůvodněním.

Doprava po Praze a okolí zdarma.


 
oprava nábytku, renovace nábytku

restaurování starožitností, restaurování židle,  restaurování skříně,  restaurování sofa,  restaurování komody,  restaurování stolurestaurování starožitností, restaurování židle,  restaurování skříně,  restaurování sofa,  restaurování komody,  restaurování stolu